Bilgi Kütüphanesi: SolidWorks
SolidWorks için Tavsiye Ettiğimiz Konfigürasyonlar
Yayınlayan: Yigit CANDAN / Yayım Tarihi: 01 04 2011

Merhabalar,


Teknik Destek Departmanımıza gelen en sık sorulardan bir tanesi de SolidWorksun çalıştığı sistem konfigürasyonları hakkında neler tavsiye ettiğimiz.solidworks
Biz TekYaz olarak SolidWorks'un Çözüm Partneri olan Dell Precision İş İstasyonlarını öneriyoruz.

Neden İş İstasyonu ?

Normal bir bilgisayar(PC) ile iş istasyonu arasındaki en önemli fark, Bir bilgisayarcıdan temin etitiğiniz toplama bir bilgisayar veya teknoloji marketlerinden bulabileceğiniz laptoplar genel kullanım amaçlı tasarlandıkları için SolidWorks tarzı belirli bir sektöre hitap eden yazılımlar ile çalışırken gösterdiği performansın önceden tahmin edilemez olmasıdır.   dell


Fakat bunun yanında iş istasyonları ise çeşitli sektörlere özel uygulamalarının gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmışlardır. 
Dell iş istasyonları SolidWorks ile stabil çalışabilmesi için test edilip ve sertifikalandırıldığı için işinizin büyüklüğüne uygun bir model seçerseniz beklentilerinizi büyük oranda karşılar, süprizlere yol açmaz.

SolidWorks 2013 Teknik Kılavuzu bağlantısından SolidWorks için tavsiye edilen sistem gereksinimlerini inceleyebilir ayrıca ekte size özel hazırlanmış iş istasyonu konfigurasyonlarını bulabilirsiniz.

 

SolidWorks Sistem Gereksinimleri hakkında Ayrıntılı bilgi için;
Dell iş istasyonlarını yakından incelemek için

 http://www1.euro.dell.com/tr/tr/sletmeler/Masaüstü/precndt/ct.aspx?refid=precndt&s=bsd&cs=trbsdt1
http://www.solidworks.com/sw/support/videocardtesting.html  linkinde sertifikalı Workstation ve  ekrankartı modellerinin hepsine
ve http://www.solidworks.com/sw/support/SystemRequirements.html  linkinde SolidWorksun çalışması için gereken mininum gereksinimlere bakabilirsiniz.
 
Bu konu veya SolidWorks’te yaşadığınız aklınıza takılan her türlü soru için 0212 2174084 (Dahili 2) numaralı telefondan veya teknik@tekyaz.com mail adresine mail atarak bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
Tekyaz Teknolojik Yazılımlar SolidWorks Teknik Destek ve Eğitim Departmanı ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz. 

 


Ekler: 
 
 t1700-2e.pdf (438.38 KB)
(27 vote(s))
Bu makaleyi beğendim
Bu makaleyi beğenmedim

Yorumlar (0)
Help Desk Software by Kayako case